Nowa inwestycja w Fordonie to budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej (jedno i dwulokalowe). Cała inwestycja jest podzielona na trzy rodzaje zabudowy (segmentów):
Inwestycja Awangarda V - Pod Skarpą zlokalizowana jest w bydgoskim Fordonie przy ulicy o tej samej nazwie - Pod Skarpą 1,3,5. Oferujemy gotowe ostatnie domy w zabudowie bliźniaczej zarówno w stanie deweloperskim jak i wykończone "pod klucz". Zachęcamy do umówienia się na prezentację w dogodnym dla Państwa terminie !!!
Określ swoje preferencje dotyczące mieszkania, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.
Poznaj specjalną ofertę inwestycyjną Budstol Invest.
Dowiedz się więcej
W Budstol Invest możesz zarezerwować swoje wymarzone mieszkanie lub dom całkowicie online! Cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, a Ty zyskasz pewność, że wybrany przez Ciebie lokal będzie na Ciebie czekać.
Proces rezerwacji, który zajmie Tobie maksymalnie 5 minut, pozwoli Tobie także na zarezerwowanie dodatkowych lokali do swojego mieszkania lub domu, takich jak garaż czy miejsce garażowe w hali lub komórkę lokatorską.