Facebook
Twoja prywatność

Używamy plików cookie i podobnych technologii, aby personalizować treści i zapewniać lepszą jakość naszych usług. Klikając „Akceptuję” lub włączając opcję w Ustawienia plików cookie, wyrażasz na to zgodę zgodnie z naszą polityką prywatności

Akceptuję
Ostatnie mieszkania z ogródkami 60 i 63 m2 - Osiedle Awangarda V Pod Skarpą w Fordonie
Boczna 1
O inwestycji

Budynek wielorodzinny przy ul. Bocznej 1 na Bartodziejach, którego budowa ma ruszyć jeszcze w 2017 roku, to przede wszystkim nowoczesna architektura w połączeniu z kameralnym charakterem i komfortowymi rozwiązaniami dla mieszkańców. Niska zabudowa - tylko 3 kondygnacje z lokalami mieszkalnymi (tylko 25 mieszkań) i w pełni zabudowana hala garażowa na poziomie parteru, czyni tą inwestycję bezkonkurencyjną w stosunku do oferty rynkowej w tej lokalizacji. Nowoczesna winda z pewnością wpłynie na komfort komunikowania się pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami, a duże przeszklenia zarówno na klatce schodowej jak i w lokalach mieszkalnych spowodują, że wnętrze budynku będzie dobrze doświetlone. Hala garażowa na poziomie parteru to doskonałe rozwiązanie po pierwsze unikamy stromych zjazdów, a po drugie nie wychodząc z budynku i nie zważając na warunki atmosferyczne za pomocą windy przemieszczamy się do swojego mieszkania. 

Na klatkach schodowych będą usytuowane w pełni zabudowane, niewielkie pomieszczenia gospodarcze, pełniące funkcje komórki lokatorskiej.

Różnorodność mieszkań i funkcjonalne układy

Na inwestycji występują lokale mieszkalne o powierzchniach od 24 m² do 100 m². Znajdziecie tu Państwo mieszkania z aneksami kuchennych jak również z wyodrębnionymi kuchniami. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, niektóre z nich nawet 22 m². Architektura budynku w dużej mierze - z racji specyficznej konstrukcji balkonów tworzących efekt ogrodów nad balkonami na I i II piętrze – zwraca uwagę swoją nietuzinkową formą. Na inwestycji występują również mieszkania z garderobą lub schowkiem.

Lokalizacja

Inwestycja przy ul. Bocznej 1, to w pełni ogrodzony teren, gdzie każdy mieszkaniec będzie czuł się bezpiecznie.Lokalizacja w sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej i szeregowej wykluczy poczucie przytłoczenia, które na Bartodziejach często występuje. Z ulicy Bocznej bardzo sprawnie można przemieścić się w dowolnym kierunku Bydgoszczy, zarówno za pośrednictwem ulicy Kamiennej jak i ulicy Fordońskiej. Zaledwie kilka minut drogi dzieli tą inwestycje od najbliższego przedszkola.

Sprawdź nasze specjalne oferty finansowania
Program Pierwsze Mieszkanie
Rządowy program Pierwsze Mieszkanie

Skorzystaj z preferencyjnego kredytu na pierwsze mieszkanie w ramach rządowego programu Pierwsze Mieszkanie.

Dowiedz się więcej
Skorzystaj z usług dodatkowych