Facebook
Twoja prywatność

Używamy plików cookie i podobnych technologii, aby personalizować treści i zapewniać lepszą jakość naszych usług. Klikając „Akceptuję” lub włączając opcję w Ustawienia plików cookie, wyrażasz na to zgodę zgodnie z naszą polityką prywatności

Akceptuję
Gotowe mieszkania w stanie deweloperskim i wykończone pod klucz "Awangarda V" Fordon
Boczna 1
O inwestycji

Budynek wielorodzinny przy ul. Bocznej 1 na Bartodziejach, którego budowa ma ruszyć jeszcze w 2017 roku, to przede wszystkim nowoczesna architektura w połączeniu z kameralnym charakterem i komfortowymi rozwiązaniami dla mieszkańców. Niska zabudowa - tylko 3 kondygnacje z lokalami mieszkalnymi (tylko 25 mieszkań) i w pełni zabudowana hala garażowa na poziomie parteru, czyni tą inwestycję bezkonkurencyjną w stosunku do oferty rynkowej w tej lokalizacji. Nowoczesna winda z pewnością wpłynie na komfort komunikowania się pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami, a duże przeszklenia zarówno na klatce schodowej jak i w lokalach mieszkalnych spowodują, że wnętrze budynku będzie dobrze doświetlone. Hala garażowa na poziomie parteru to doskonałe rozwiązanie po pierwsze unikamy stromych zjazdów, a po drugie nie wychodząc z budynku i nie zważając na warunki atmosferyczne za pomocą windy przemieszczamy się do swojego mieszkania. 

Na klatkach schodowych będą usytuowane w pełni zabudowane, niewielkie pomieszczenia gospodarcze, pełniące funkcje komórki lokatorskiej.

Różnorodność mieszkań i funkcjonalne układy

Na inwestycji występują lokale mieszkalne o powierzchniach od 24 m² do 100 m². Znajdziecie tu Państwo mieszkania z aneksami kuchennych jak również z wyodrębnionymi kuchniami. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, niektóre z nich nawet 22 m². Architektura budynku w dużej mierze - z racji specyficznej konstrukcji balkonów tworzących efekt ogrodów nad balkonami na I i II piętrze – zwraca uwagę swoją nietuzinkową formą. Na inwestycji występują również mieszkania z garderobą lub schowkiem.

Lokalizacja

Inwestycja przy ul. Bocznej 1, to w pełni ogrodzony teren, gdzie każdy mieszkaniec będzie czuł się bezpiecznie.Lokalizacja w sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej i szeregowej wykluczy poczucie przytłoczenia, które na Bartodziejach często występuje. Z ulicy Bocznej bardzo sprawnie można przemieścić się w dowolnym kierunku Bydgoszczy, zarówno za pośrednictwem ulicy Kamiennej jak i ulicy Fordońskiej. Zaledwie kilka minut drogi dzieli tą inwestycje od najbliższego przedszkola.

Sprawdź nasze oferty specjalne
Dwupak inwestycyjny
Kup jedno mieszkanie, zarabiaj podwójnie

Poznaj specjalną ofertę inwestycyjną Budstol Invest.

Dowiedz się więcej
Skorzystaj z usług dodatkowych