Facebook
Twoja prywatność

Używamy plików cookie i podobnych technologii, aby personalizować treści i zapewniać lepszą jakość naszych usług. Klikając „Akceptuję” lub włączając opcję w Ustawienia plików cookie, wyrażasz na to zgodę zgodnie z naszą polityką prywatności

Akceptuję

Twój elektroniczny dziennik budowy

Załóż konto klienta Budstol Invest, aby zarządzać swoją rezerwacją lub lokalem.

Budstol Invest jako jeden z nielicznych deweloperów daje dostęp swoim klientom do internetowego konta klienta. Możesz w prosty sposób śledzić postęp prac na budowie za pomocą elektronicznego dziennika budowy, a także przeglądać galerię zdjeć z budowy. W razie potrzeby możesz także pobrać wszystkie niezbędne dokumenty z jednego miejsca – dokumenty będą

zawsze dla Ciebie dostępne na Twoim koncie klienta. W Budstol Invest przykładamy dużą wagę do jakości obsługi naszych klientów, dlatego każdy z nich ma swojego dedykowanego opiekuna. Możesz w każdej chwili skontaktować się ze swoim opiekunem i dopytać o aktualny status prac, umówić się na spotkanie lub dopytać o szczegóły formalne inwestycji.

Zarządzaj swoją rezerwacją

Możesz weryfikować status swojej rezerwacji lub uzupełnić brakujące informacje, niezbędne do ukończenia procesu rezerwowania Twojego lokalu.

Obserwuj postęp prac

Dzięki internetowemu dziennikowi budowy, możesz na bieżąco obserwować postęp prac w budowie inwestycji, a także poznać przybliżony termin jej oddania.

Bądź w kontakcie
z opiekunem

W każdej chwili możesz skontaktować się ze swoim dedykowanym opiekunem Budstol Invest, w razie dodatkowych pytań o rezerwację lub budowę.

Dostęp do dokumentów

Dokumenty takie jak porozumienie rezerwacyjne, prospekt informacyjny czy faktury znajdziesz również w swoim koncie klienta.

Jak założyć konto klienta?

Uzupełnij swoje dane

Przejdź na stronę zakładania konta i uzupełnij swoje podstawowe dane: imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.

Potwierdź adres e-mail

Na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłany 6-cyfrowy kod weryfikacyjny. Wklej go w polu potwierdzania adresu e-mail.

Potwierdź numer telefonu

Jednorazowy kod SMS zostanie wysłany na Twój numer telefonu, w celu weryfikacji, że wskazany numer należy do Ciebie.

Zaloguj się

Nie musisz ustawiać hasła do konta – do logowania na konto klienta wystarczy tylko Twój adres e-mail oraz jednorazowy kod SMS.

Rezerwacja lokali online u dewelopera
Zarezerwuj lokal online
Jak to działa?

W Budstol Invest możesz zarezerwować swoje wymarzone mieszkanie lub dom całkowicie online! Cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, a Ty zyskasz pewność, że wybrany przez Ciebie lokal będzie na Ciebie czekać.

Proces rezerwacji, który zajmie Tobie maksymalnie 5 minut, pozwoli Tobie także na zarezerwowanie dodatkowych lokali do swojego mieszkania lub domu, takich jak garaż czy miejsce garażowe w hali lub komórkę lokatorską.

Jak to działa?
Skorzystaj z usług dodatkowych