Facebook
Twoja prywatność

Używamy plików cookie i podobnych technologii, aby personalizować treści i zapewniać lepszą jakość naszych usług. Klikając „Akceptuję” lub włączając opcję w Ustawienia plików cookie, wyrażasz na to zgodę zgodnie z naszą polityką prywatności

Akceptuję
Gotowe mieszkania w stanie deweloperskim i wykończone pod klucz "Awangarda V" Fordon
Activ Park
Atrybuty inwestycji
Tereny rekreacyjne
Bliskość terenów spacerowych i rekreacyjnych
Budynek z windą
Budynek wyposażony w nowoczesną windę
Hala garażowa
Miejsce postojowe w hali garażowej
O inwestycji

Najnowsza inwestycja firmy Budstol Invest, to nowoczesny budynek wielorodzinny o nietuzinkowej architekturze i niespotykanych w Bydgoszczy rozwiązaniach funkcjonalnych. Activ Park, to lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, gdzie tereny spacerowe i ścieżki rowerowe zachęcają do aktywnego wypoczynku. Dużą atrakcją dla mieszkańców lubiących aktywnie spędzać czas będzie usytuowana na poziomie IV piętra budynku w formie tzw. zielonego  dachu, między innymi siłownia zewnętrzna połączona z częścią rekreacyjną i  z widokiem na sąsiadujący z inwestycją las.

Activ Park to 3 klatki schodowe, każda wyposażona w nowoczesną windę.

Ciekawym zabiegiem architektonicznym w tym budynku jest konstrukcja dwóch części budynku od południowej strony, w formie kaskad wyższych od pozostałej części o dwa piętra tworzących dwie wieże. W budynku będzie łącznie 94 mieszkania w metrażach 24 m² - 98 m². W ofercie nie zabraknie mieszkań z dostępem do ogródków na parterze jak również mieszkań z dużymi tarasami na tzw. zielonym dachu. Do pozostałych mieszkań będą przynależeć przestronne balkony  o powierzchni  nawet 21 m².

Dla zmotoryzowanych nie zabraknie miejsc postojowych w hali garażowej skomunikowanej z pozostałymi kondygnacjami windą.

Każdy nabywca lokalu mieszkalnego będzie mógł zakupić komórkę lokatorską, których większa część będzie znajdowała się w hali garażowej, a 16 komórek zlokalizowanych będzie na poszczególnych  kondygnacjach w budynku. Activ Park to jedna z najnowocześniejszych inwestycji w dzielnicy Fordon, której rozpoczęcie nastąpi w pierwszej połowie 2017 roku.

Usytuowanie Activ Parku to również bliskość szkół, sklepów, przychodni zdrowia oraz przystanków autobusowych i tramwajowych.

Zaledwie 10 minut drogi spacerem planowana jest budowa nowoczesnego basenu przy szkole na ul. Kromera. Activ Park będzie zlokalizowany w takiej części Fordonu, gdzie dojazd  jest łatwy i mało uciążliwy między innymi z uwagi na wykonaną w ostatnich latach nową nawierzchnię drogową.

Lokalizacja

Lokalizacja najnowszej inwestycji firmy Budstol Invest to bezpośrednie sąsiedztwo lasu i terenów umożliwiających długie spacery z rodziną, bieganie, nordic walking, jazdę rowerem czy nawet konno (tuż za lasem znajduje się popularna stadnina  koni). Aktywny tryb życia w każdym wieku pozytywnie wpływa na zdrowie jak również daje siłę do działania, a tego typu lokalizacja jeszcze bardziej motywuje i zachęca do pójścia  w tym kierunku.

Dostępne lokale (1)
Lista Kafelki
Sprawdź nasze oferty specjalne
Dwupak inwestycyjny
Kup jedno mieszkanie, zarabiaj podwójnie

Poznaj specjalną ofertę inwestycyjną Budstol Invest.

Dowiedz się więcej
Skorzystaj z usług dodatkowych