Facebook
Twoja prywatność

Używamy plików cookie i podobnych technologii, aby personalizować treści i zapewniać lepszą jakość naszych usług. Klikając „Akceptuję” lub włączając opcję w Ustawienia plików cookie, wyrażasz na to zgodę zgodnie z naszą polityką prywatności

Akceptuję
Gotowe mieszkania w stanie deweloperskim i wykończone pod klucz "Awangarda V" Fordon

Niezawodny sposób na lokatę kapitału - mieszkania inwestycyjne

Skorzystaj z nowatorskiego dwupaku inwestycyjnego, aby pomnażać zyski.
Wybierz dwupak
inwestycyjny

Kupując mieszkanie inwestycyjne w Budstol Invest masz możliwość skorzystania z dwupaku inwestycyjnego. Jest to nowa opcja dla osób chcących pozyskać nowe źródło dochodu pasywnego. Jedno mieszkanie o wielkości około 50 metrów kwadratowych jest przystosowane do wydzielenia dwóch zupełnie niezależnych przestrzeni mieszkalnych z osobnymi wejściami, łazienkami, a nawet balkonami. W jednym mieszkaniu mogą więc zupełnie niezależnie mieszkać dwie nieznające się osoby.

Wysoki standard

Zamysł podziału na dwa mieszkania już na etapie projektu sprawia, że pomieszczenia są przestronne i gwarantują wysoki standard, dzięki czemu łatwo będzie znaleźć najemców na takie kawalerki. To nadal rzadko spotykane rozwiązanie w ofercie deweloperów.

Mieszkanie w dwupaku inwestycyjnym po podziale nadal jest ustawne i funkcjonalne. Dzięki współpracy ze specjalistą do zmian projektowych (opcję skorzystania ze zmian projektowych oferuje Budstol Invest) można wydzielić strefy i stworzyć idealną przestrzeń, która pomieści np. dużą szafę czy stół.

Pewne źródło dochodu

Zainteresowanie mieszkaniami na wynajem nie spada - od wielu lat utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu mieszkania inwestycyjne są bardzo popularnym sposobem na ulokowanie swojego kapitału, pomnożenie go i uchronienie przed skutkami inflacji. Jest to sprawdzone i pewne źródło dodatkowego, comiesięcznego dochodu.

Na bezpieczeństwo inwestycji korzystnie wpływa też fakt, że mieszkania w dwupaku inwestycyjnym dostępne w ofercie Budstol Invest to część bogatego portfolio dewelopera z wieloletnim doświadczeniem. Nie ma więc ryzyka opóźnienia bądź niedoróbek. Wszystko będzie zrealizowane zgodnie z projektem.

Uniwersalne mieszkania inwestycyjne

Możliwość przyjęcia dwóch osobnych najemców, zapewniając im jednocześnie komfortowe warunki, pozwala zarobić więcej niż w przypadku standardowej kawalerki. Stwarza też wiele możliwości.

Wariant z wynajęciem obu części mieszkania to sposób na maksymalizację zysków - rentowność dwupaku inwestycyjnego obliczona na podstawie średnich cen wynosi wówczas 7,6% rocznie

Jednocześnie dwupak inwestycyjny daje dużą swobodę - jeśli na własny użytek potrzebna jest tylko jedna część (na przykład dla studiującego członka rodziny), to można ją sobie zostawić, a drugą przestrzeń mieszkalną wynająć. 

To zawsze o wiele większy komfort niż wynajmowanie poszczególnych pokoi oraz dzielenie łazienki i kuchni. Niewielki metraż gwarantuje niskie opłaty, a udogodnienia są charakterystyczne dla większych mieszkań.

Dwa mieszkania z jednego
Szybki zysk

Aby jak najszybciej znaleźć najemców i czerpać zyski z zakupu mieszkania inwestycyjnego, można zdecydować się na wykończenie pod klucz przez dewelopera. Eksperci współpracujący z Budstol Invest gwarantują terminowe oraz rzetelne zrealizowanie prac remontowych, aby właściciel nie musiał zastanawiać się nad wyborem ekipy oraz materiałów.

Sytuacja na rynku nieruchomości gwarantuje, że mieszkania inwestycyjne szybko znajdą najemców. Na korzyść dwupaku inwestycyjnego działa też fakt, że mieszkania dostępne są w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. 

Ważnym aspektem w przypadku zakupu mieszkania inwestycyjnego jest jego lokalizacja. Nowa inwestycja realizowana przez Budstol Invest w Fordonie (Przyjaciół 2) znajduje się w okolicy m.in. uczelni, co stwarza potencjał wynajmu studentom poszukującym kawalerki, a także osobom związanym z tą dzielnicą miasta.

Szybki zysk
Pobierz broszurę informacyjną

Dowiedz się więcej na temat dwupaków inwestycyjnych i zapoznaj się z naszą broszurą informacyjną.

Pobierz broszurę
Informacja
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Napisz do nas lub zadzwoń.

Skontaktuj się
Kobieta korzystająca z telefonu
Skorzystaj z usług dodatkowych