Facebook
Twoja prywatność

Używamy plików cookie i podobnych technologii, aby personalizować treści i zapewniać lepszą jakość naszych usług. Klikając „Akceptuję” lub włączając opcję w Ustawienia plików cookie, wyrażasz na to zgodę zgodnie z naszą polityką prywatności

Akceptuję
Gotowe mieszkania w stanie deweloperskim i wykończone pod klucz "Awangarda V" Fordon

Budstol Invest – dajemy radość naszym klientom

Od 2006 roku budujemy nowoczesne osiedla mieszkaniowe i domy jednorodzinne.
O nas

W swojej pracy łączymy profesjonalizm działania i doświadczenie nabyte podczas wielu realizacji. Stosujemy nowoczesne, ekologiczne i sprawdzone materiały renomowanych firm. Na bieżąco monitorujemy rynek nowości technicznych i technologicznych, efektem tego jest ciągłe udoskonalanie i wprowadzanie zmian pozwalających na zaoferowanie Klientom produktu spełniającego wysokie oczekiwania. Nasze inwestycje łączy spójna architektura odpowiadająca aktualnym trendom rynkowym. Strategią

firmy Budstol Invest Sp. z o.o. jest zapewnienie klientom maksymalnego komfortu przy budowie i dalszym użytkowaniu domu oraz wyborze mieszkania. Dlatego minimalizujemy zakres czynności, które Klient będzie wykonywał osobiście, przejmując na siebie wszystkie obowiązki związane z realizacją budowy. Naszą misją jest wielokierunkowa działalność inwestycyjna, tworzenie nowych ciekawych obiektów mieszkaniowych, z uwzględnieniem aktualnych trendów rynkowych.

Poznaj nasze wartości
Użyteczny design
Dbamy o to, aby w naszych realizacjach piękno łączyło się z użytecznością.
Bezpieczeństwo transakcji
Zakup naszych inwestycji jest bezpieczny, a my działamy w oparciu o tzw. ustawę deweloperską.
Maksymalna elastyczność
Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i z maksymalnym zrozumieniem.
Minimum formalności
Staramy się maksymalnie ograniczyć wszystkie formalności, dbając przy tym o bezpieczeństwo transakcji.
Patrzymy w przyszłość
Dla nas nie liczy się tylko dziś, lecz także jutro – stąd nasze nowoczesne podejście do inwestycji.
Trwałość na lata
Dbając o jakość wykonania, jesteśmy pewni, że nasze realizacje będą służyły klientom przez dekady.
16 lat doświadczenia
i 1000 zadowolonych klientów

Budstol Invest Sp. z o.o. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku deweloperskim w Bydgoszczy. Początki Naszej firmy sięgają roku 1998 jako firma budowlana specjalizująca się w realizacji zleconych usług budowlanych. Od 2006 roku – specjalizujemy się w budowie zorganizowanych osiedli domów jednorodzinnych i wielorodzinnych.

100% bezpieczeństwa transakcji i Twoich środków

Dajemy gwarancję na to, że zawarte z nami umowy będą w pełni zrealizowane. Wszystkie nasze inwestycje są realizowane w oparciu o ustawę o ochronie praw nabywców lokalu tzw. „ustawa deweloperska”.

Solidność Budstol Invest potwierdzona przez UOKIK

Zapoznaj się z raportem Urzędy Ochrony Konkurencji i Konsumentów, w którym stwierdzono bezpieczeństwo zawieranych umów z Budstol Invest (strona 171).

Zobacz raport
Nowe mieszkanie
Z miłości do designu
i technologii

W swojej pracy łączymy profesjonalizm działania i doświadczenie nabyte podczas wielu realizacji. Stosujemy nowoczesne, ekologiczne i sprawdzone materiały renomowanych firm. Na bieżąco monitorujemy rynek nowości technicznych i technologicznych, efektem tego jest ciągłe udoskonalanie i wprowadzanie zmian pozwalających na zaoferowanie Klientom produktu spełniającego wysokie oczekiwania.

Nasze inwestycje łączy spójna architektura odpowiadająca aktualnym trendom rynkowym.

Twój elektroniczny
dziennik budowy

Rezerwując lokal za pomocą naszej strony internetowej, uzyskasz dostęp do swojego konta klienta w Budstol Invest. Możesz dzięki niemu obserwować postęp prac na budowie, kontaktować się ze swoim opiekunem lub pobierać dokumenty niezbędne do uzyskania kredytu.

Dowiedz się więcej
Zakładanie konta klienta dewelopera Budstol Invest
Szybko i bezpiecznie. Skorzystaj z rezerwacji online

W Budstol Invest możesz zarezerwować swoje wymarzone mieszkanie lub dom całkowicie online! Cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, a Ty zyskasz pewność, że wybrany przez Ciebie lokal będzie na Ciebie czekać.

Dowiedz się więcej
Rezerwowanie mieszkania deweloperskiego online
Bądź na bieżąco
z naszymi ofertami
Dodając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie najnowszych informacji z Serwisu na wskazany przez Ciebie adres e-mail, także jeżeli mają one charakter informacji handlowej oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie wskazanym w Polityce prywatności na potrzeby Newslettera. Oświadczasz też, że zapoznałaś/eś się z treścią Regulaminu oraz Polityką prywatności udostępnioną Tobie przez Budstol Invest. Masz również świadomość, że zgoda może być w każdej chwili wycofana za pośrednictwem hiperłącza o treści „Wypisz się”, zawartego w treści Newslettera.
Skorzystaj z usług dodatkowych