Budstol Invest - Activ Park - nowoczesne mieszkania w Fordonie
Zadzwoń i zapytaj o cenę!
+48 601 354 354
Ostatnie gotowe mieszkanie w budynku przy ul. Wyzwolenia 114c (Budynek D) na III piętrze 66 m2
Activ Park. ZAKOŃCZONO SPRZEDAŻ MIESZKAŃ, W SPRZEDAŻY TYLKO MIEJSCA POSTOJOWE!!
94 lokali
 • Opis inwestycji
 • Galeria zdjęć
 • Oferta

Activ Park to nowoczesne mieszkania w zróżnicowanym metrażu  w bloku zlokalizowanym przy samym lesie w Fordonie.

 • las na wyciągnięcie ręki
 • blisko ścieżki rowerowe i nordic walking
 • część rekreacyjna na dachu.
 • pierwszy „zielony dach” w Bydgoszczy
 • układ kaskadowy, nietuzinkowa architektura
 • bardzo duże balkony i tarasy (ok. 20 m²)
 • winda w budynku
 • miejsca postojowe dla wszystkich lokatorów
 • dobry dojazd (bliskość pętli autobusowej)

Najnowsza inwestycja firmy Budstol Invest, to nowoczesny budynek wielorodzinny o nietuzinkowej architekturze i niespotykanych w Bydgoszczy rozwiązaniach funkcjonalnych. Activ Park, to lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, gdzie tereny spacerowe i ścieżki rowerowe zachęcają do aktywnego wypoczynku. Dużą atrakcją dla mieszkańców lubiących aktywnie spędzać czas będzie usytuowana na poziomie IV piętra budynku w formie tzw. zielonego  dachu, między innymi siłownia zewnętrzna połączona z częścią rekreacyjną i  z widokiem na sąsiadujący z inwestycją las.

Activ Park to 3 klatki schodowe, każda wyposażona w nowoczesną windę.

Ciekawym zabiegiem architektonicznym w tym budynku jest konstrukcja dwóch części budynku od południowej strony, w formie kaskad wyższych od pozostałej części o dwa piętra tworzących dwie wieże. W budynku będzie łącznie 94 mieszkania w metrażach 24 m² – 98 m². W ofercie nie zabraknie mieszkań z dostępem do ogródków na parterze jak również mieszkań z dużymi tarasami na tzw. zielonym dachu. Do pozostałych mieszkań będą przynależeć przestronne balkony  o powierzchni  nawet 21 m².

Dla zmotoryzowanych nie zabraknie miejsc postojowych w hali garażowej skomunikowanej z pozostałymi kondygnacjami windą.

Każdy nabywca lokalu mieszkalnego będzie mógł zakupić komórkę lokatorską, których większa część będzie znajdowała się w hali garażowej, a 16 komórek zlokalizowanych będzie na poszczególnych  kondygnacjach w budynku. Activ Park to jedna z najnowocześniejszych inwestycji w dzielnicy Fordon, której rozpoczęcie nastąpi w pierwszej połowie 2017 roku.

Lokalizacja najnowszej inwestycji firmy Budstol Invest to bezpośrednie sąsiedztwo lasu i terenów umożliwiających długie spacery z rodziną, bieganie, nordic walking, jazdę rowerem czy nawet konno (tuż za lasem znajduje się popularna stadnina  koni). Aktywny tryb życia w każdym wieku pozytywnie wpływa na zdrowie jak również daje siłę do działania, a tego typu lokalizacja jeszcze bardziej motywuje i zachęca do pójścia  w tym kierunku.

Usytuowanie Activ Parku to również bliskość szkół, sklepów, przychodni zdrowia oraz przystanków autobusowych i tramwajowych.

Zaledwie 10 minut drogi spacerem planowana jest budowa nowoczesnego basenu przy szkole na ul. Kromera.  Activ Park będzie zlokalizowany w takiej części Fordonu, gdzie dojazd  jest łatwy i mało uciążliwy między innymi z uwagi na wykonaną w ostatnich latach nową nawierzchnię drogową

SZANOWNI PAŃSTWO,
Z uwagi na dużą ilość rezerwacji kilkudniowych, poprzedzających rezerwację ostateczną, proszę o kontakt w celu potwierdzenia czy dany lokal mieszkalny widoczny jako dostępny jest rzeczywiście dostępny!

Activ Park. Nowe mieszkania deweloperskie w Bydgoszczy
(dzielnica Fordon). Zadzwoń i zapytaj o cenę: 601 354 354
lub 797 354 354.

Galeria zdjęć
Oferta
  15 lat
  doświadczenia na rynku deweloperskim w Bydgoszczy
  1 000
  zadowolonych klientów w historii budstol invest
  32
  to liczba wszystkich zrealizowanych inwestycji
  Masz pytania? Zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na każde pytanie.
  poinformujemy Cię o nowych inwestycjach. zapisz się do newslettera