Facebook
Twoja prywatność

Używamy plików cookie i podobnych technologii, aby personalizować treści i zapewniać lepszą jakość naszych usług. Klikając „Akceptuję” lub włączając opcję w Ustawienia plików cookie, wyrażasz na to zgodę zgodnie z naszą polityką prywatności

Akceptuję
Gotowe mieszkania w stanie deweloperskim i wykończone pod klucz "Awangarda V" Fordon

Minitężnia solankowa tuż obok Activ Park w Fordonie

Szanowni Państwo,

Właśnie ogłoszono przetarg na budowę minitężni solankowej w bezpośrednim sąsiedztwie naszej inwestycji Activ Park w Fordonie.

Projekt będzie realizowany w ramach BBO. Urząd Miasta poinformował, że jeżeli tylko pogoda pod koniec roku pozwoli to już w grudniu tego roku inwestycja będzie zakończona. Teren wokół tężni ma być ładnie zagospodarowany poprzez nowe nasadzenia, ławki, kosze na śmieci. Ponadto  ma być ułożona kostka i wysiana trawa oraz postawione stojaki na rowery. Cała konstrukcja ma mieć 12 metrów szerokości i 4 metry wysokości. Wykonana będzie z z drewna sosnowego a solanka będzie się skraplać po gałęziach tarniny.  Po zmroku minitężnia będzie subtelnie podświetlona. Ta niecodzienna inwestycja nie tylko w Bydgoszczy, ale w całej Polsce, pozwoli mieszkańcom Fordonu miło spędzić wolny czas, a mieszkańcom samego Activ Parku poza dobrym i zdrowym powietrzem zapewni przyjemne dla oka doznania wizualne.

 

Skorzystaj z usług dodatkowych