Awangarda IV - mieszkania jak dom - Budstol Invest
Zadzwoń i zapytaj o cenę!
+48 601 354 354
ACTIV PARK - OSTATNIE 2 MIESZKANIA W FORDONIE - ZAKOŃCZENIE BUDOWY 30.11.2021! NIE ZWLEKAJ!  TO JUŻ KONIEC OSTATNIEGO ETAPU!!
8 kwietnia 2021

Awangarda IV – mieszkania jak dom

Awangarda IV – mieszkania jak dom

Projekt Awangarda IV optymalizuje możliwości posiadania dużego domu i mieszkania w bloku. Swobodnie łączy zalety większej przestrzeni z możliwościami, jakie daje dostępność infrastruktury centrum miasta. Prekursorem nowego podejścia na bydgoskim rynku nieruchomości jest firma deweloperska Budstol Invest. 

Mieszkanie jak dom 

Projekt Awangarda IV uwzględnia siedem typów segmentów. W każdym z nich znajduje się po kilka jedno, dwu lub trójpoziomowych budynków w zabudowie szeregowej. Usytuowane są w nich jedno i dwupoziomowe mieszkania. Zajmują powierzchnię od 64 do 103 m2 i liczą od 3 do 5 pokoi. Do lokali parterowych i większości dwupoziomowych przylegają ogródki, dla lokali na I i II piętrze przewidziano tarasy lub balkony. Wraz z lokalem mieszkalnym klienci nabywają również indywidualny garaż na poziomie nadziemnym lub częściowo  podziemnym. Wybrane segmenty wyposażone są w pomieszczenia gospodarcze mogące pełnić funkcję komórek lokatorskich. 

Osiedle powstaje w dzielnicy Miedzyń na zachodnim przedmieściu Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Nakielskiej 224, zaledwie 6 km od centrum aglomeracji.

Zdjęcie przedstawia wizualizację jednej z inwestycji Awangarda IV

Marka zbudowana na walorach 

Przestrzeń 

Mieszkania Awangardy IV to przestronne i wielofunkcyjne miejsce do życia. Powierzchnia sięgająca 100 m2 stanowi duże pole dla wyobraźni. Docenią ją szczególnie osoby, które pragną zaaranżować wnętrze w ulubionym stylu, nie ograniczając swych designerskich inspiracji zakresem metrażu. Podział przestrzeni na kilka pokoi pozwala spersonalizować każdy z nich zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami domowników: sypialnia; pokoje dzienny, dziecięcy, gościnny; a może gabinet? Możliwość oddzielenia strefy wypoczynkowej od stanowiska niezbędnego do pracy – szczególnie w dobie home office – zapewnia nieoceniony komfort. 

Przyroda 

Dodatkowym obszarem rekreacyjnym pozostają ogródki, tarasy i balkony na zewnątrz mieszkań. Fani relaksu na świeżym powietrzu uprawiają tu rozmaite formy aktywności: od zażywania kąpieli słonecznych na leżaku, przez zabawy z dziećmi po organizowanie spotkań w gronie znajomych. Miłośnicy roślin znajdują natomiast pole do realizacji ogrodowych pasji. Własne skrawki zieleni są mniejsze od typowych przydomowych działek, co redukuje czas i środki przeznaczane na ich pielęgnację. 

Wielbicieli spacerów, joggingu, czy sportów rowerowych na pewno ucieszy bliska dostępność (zaledwie 7 min pieszo) Kanału Bydgoskiego, wzdłuż którego przebiega jedna z najciekawszych w mieście, bardzo malownicza trasa spacerowa.

Wizualizacja inwestycji Awangarda IV od strony ogródków

Wygoda 

Nowoczesne szeregowce Awangardy IV gwarantują wygodę, do jakiej wielu domom wolnostojącym, zwłaszcza zlokalizowanym na peryferiach miast, wciąż bardzo daleko. Podłączenie do sieci ciepłowniczej likwiduje problem wyboru metody ogrzewania. Automatycznie znikają też obowiązki systematycznego uzupełniania zapasu opału oraz dbania o konserwację instalacji grzewczej. Co więcej, podłączenie do sieci wodno – kanalizacyjnej 

Bezpieczeństwo 

Osiedle jest ogrodzone. Wstępu na nie strzegą bramy sterowane pilotem i domofony. Dzięki temu jedynymi użytkownikami wewnętrznych dróg, chodników i placu zabaw są mieszkańcy. Każdy z nich czuje się tu jak na własnym podwórku. 

Komunikacja z centrum miasta

Niezaprzeczalnym atutem tej inwestycji jest dobra komunikacja z centrum miasta. W tym przypadku, poza oczywistą możliwością dojazdu do centralnych lokalizacji samochodem w bardzo krótkim czasie, istnieje także opcja skorzystania z całkiem dobrze zaopatrzonej w tym rejonie komunikacji miejskiej (linie autobusowe dzienne: 56, 62, 90 oraz nocna nr 36N).

Kwintesencją Awangardy IV jest połączenie atutów domu i bloku. Pomysł przekonuje niezdecydowanych, a tych, którzy doskonale wiedzą, czego chcą, utwierdza w słuszności dokonanego wyboru. Mieszkania projektowane zgodnie z tą koncepcją przez firmę Budstol Invest cieszą się ogromną popularnością na rynku nieruchomości. 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zadzwoń – +48 601 354 354 +48 797 354 354
Wyślij e-mail: biuro@budstol-invest.pl
lub skorzystaj z formularza w zakładce Kontakt.

15 lat
doświadczenia na rynku deweloperskim w Bydgoszczy
1 000
zadowolonych klientów w historii budstol invest
32
to liczba wszystkich zrealizowanych inwestycji
Masz pytania? Zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na każde pytanie.
poinformujemy Cię o nowych inwestycjach. zapisz się do newslettera