Facebook
Twoja prywatność

Używamy plików cookie i podobnych technologii, aby personalizować treści i zapewniać lepszą jakość naszych usług. Klikając „Akceptuję” lub włączając opcję w Ustawienia plików cookie, wyrażasz na to zgodę zgodnie z naszą polityką prywatności

Akceptuję

Aranżacja wnętrz. Jakie są trendy w projektowaniu nowoczesnych mieszkań deweloperskich?

Modernistyczne wnętrzne

Sam zakup mieszkania na rynku pierwotnym nie oznacza, że można się od razu wprowadzić. Trzeba jeszcze wykończyć je zgodnie ze swoimi upodobaniami. Na tym etapie niezwykle ważna jest adaptacja wnętrz, która pozwala stworzyć wymarzone mieszkanie. Warto zaufać ekspertom.

Samodzielna aranżacja wnętrz to duże wyzwanie. Nowe mieszkanie musi być przecież ładne, a zarazem funkcjonalne. Brak doświadczenia i obeznania w branży, a także czas, jaki jest potrzebny na wykończenie sprawiają, że łatwo o kosztowne błędy, które trzeba będzie poprawić lub przyzwyczaić się do niesatysfakcjonujących rozwiązań.

Aranżacja wnętrz w wykonaniu profesjonalistów

Dlatego wiele osób decyduje się na aranżację wnętrz z pomocą ekspertów. Osoby, które kupują mieszkania od Budstol Invest, mogą bezpłatnie skorzystać z aranżacji w specjalnie do tego przygotowanym programie. Co więcej, deweloper z Bydgoszczy poleca profesjonalnych i sprawdzonych architektów, z którymi warto rozpocząć współpracę, aby być pewnym zadowolenia z efektu końcowego. Można dzięki temu uniknąć wiele stresu.

Eksperci od aranżacji wnętrz wykorzystają swoją wiedzę, aby doradzić, co sprawdzi się w danym mieszkaniu, jaki materiał wybrać i na co szczególnie zwracać uwagę. Dzięki swojej pracy są też na bieżąco z trendami, więc pomogą przygotować wnętrze zgodnie z tym, co w danym momencie najlepsze. Profesjonalna aranżacja wnętrz pomoże rozwiązać wiele dylematów.

A co teraz jest modne? W każdym roku pojawiają się nowe trendy, choć na przestrzeni kilku ostatnich lat najważniejsze wyznaczniki się nie zmieniają.

Trendy w aranżacji wnętrz

Cały czas duże znaczenie ma modernizm, w który wkomponowane są łuki, zaokrąglenia i łagodne linie. Do głosu dochodzą także nieregularne, płynne kształty.

Bardzo ważne są kolory. Na popularności tracą obecnie biel i jasne barwy, które trafiają głównie do minimalistycznych pomieszczeń. Wiele osób woli postawić na ciemniejsze odcienie – zieleń, fiolet, kolor rdzy, a nawet czerń. Są to kolory coraz częściej spotykane we wnętrzach nowoczesnych mieszkań.

Tak jak od wielu lat, tak nadal bardzo popularne są antyki, meble vintage i ciemne drewno. Jest tak również w nowych mieszkaniach deweloperskich. Mimo że nadal lubimy „starocie”, to mieszkania muszą nadążać za teraźniejszością i nowoczesnym życiem. Dlatego wiele osób decyduje się na… instagramowe ściany.

Skąd taka nazwa? Robimy coraz więcej zdjęć na media społecznościowe, a wiele spotkań zawodowych przeniosło się z sal konferencyjnych na aplikacje takie jak Skype czy MS Teams. Dlatego przynajmniej jedna ściana jest malowana tak, aby była doskonałym tłem dla zdjęć bądź nagrań wideo. Oprócz farby i koloru można skorzystać także z tapety lub dodatków, aby nadać ścianie wyjątkowego charakteru. Hitem ostatnich lat są także lamele, które ponadto wydłużają pomieszczenie, zwłaszcza gdy pokrywają nie tylko ścianę, ale też część sufitu. Wnętrze można ożywić również wzorami fakturowymi w strukturalnej farbie.

Natura i kamienie

Modna niezmiennie jest także natura. Chyba już nikt nie wyobraża sobie mieszkania bez zieleni. Roślinność nadaje życia mieszkaniu. Natura to jednak nie tylko kwiatki, ale też naturalne elementy jak drewno czy cegła. Duże zainteresowanie budzą też meble z rattanu, bambusa oraz przedmioty z wikliny. Co więcej, coraz popularniejsze są rozwiązania ekologiczne, jak meble z recyklingu.

Nadal mocną pozycję mają marmur i granit. Są obecne na ścianach, na podłodze oraz na blatach. Pojawiają się także mniej znane kamienie.

Wiele osób – gdy pozwala na to budżet – decyduje się na wytwarzane na zlecenie meble z naturalnych materiałów zamiast przedmiotów masowej produkcji. Dzięki temu można nadać wnętrzu wyjątkowego charakteru i mieć pewność, że nasze mieszkanie jest niepowtarzalne.

Mieszkanie ma się tobie podobać!

Wykańczając mieszkanie deweloperskie wiele osób decyduje się na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Same mieszkania z rynku pierwotnego także są zaprojektowane tak, aby były funkcjonalne i praktyczne. Służą temu duże pomieszczenia, przestronne rozkłady i pojemne wnęki.

Aranżacja wnętrz to niezwykle istotny proces po zakupie mieszkania. Warto śledzić trendy oraz to, co w danym momencie jest najpopularniejsze. Dobre decyzje podjęte w tym czasie będą nam służyć przez wiele, wiele lat.

Trendy i porady ekspertów są oczywiście bardzo ważne, ale równie duże znaczenie mają twoje upodobania i przekonania. Pamiętaj więc, aby mieszkanie – zgodne z modą czy też nie – najbardziej podobało się właśnie tobie!

Kompleksowe i stylowe wykończenie mieszkań od Budstol Invest

Przy zakupie mieszkania w Budstol Invest nabywca ma możliwość wyboru spośród dwóch standardów wykończenia wnętrz. Chociaż różnią się one zakresem użytych materiałów i sprzętów, każdy z nich oferuje eleganckie i praktyczne wnętrze, które pozwala na komfortowe zamieszkanie od razu po zakupie. W oferowanych pakietach zawarte są konsultacje z ekspertem do spraw projektowania, a także plany oraz wizualizacje łazienki. Dodatkowo klient otrzymuje montaż paneli na podłodze, całkowite wykończenie łazienki oraz malowanie ścian i sufitów. Główne atuty takiego rozwiązania to gwarancja nowoczesności i funkcjonalności wnętrza, oszczędność czasu oraz eliminacja potencjalnych stresów związanych z urządzaniem mieszkania. Całość prac odbywa się pod bacznym okiem specjalisty ds. projektowania i nadzoru budowlanego, dbającego o zachowanie najwyższych standardów. Nasza firma współpracuje tylko z renomowanymi zespołami wykończeniowymi i najlepszymi dostawcami materiałów. Pakiet wykończeniowy stanowi świetną ofertę zarówno dla inwestorów, jak i osób pragnących zaaranżować swoje wymarzone mieszkanie.

Dowiedz się więcej na temat wykończenia mieszkania pod klucz i zapoznaj się z naszą broszurą informacyjną.Pobierz broszurę

Skorzystaj z usług dodatkowych