Osiedle Willowe w Niemczu. DOMY WOLNOSTOJĄCE JUŻ OD 554.500 zł – Budstol Invest Sp. z o.o.
Zadzwoń i zapytaj o cenę!
+48 601 354 354
GOTOWE MIESZKANIE 63,16 m2 Z OGRÓDKIEM W SĄSIEDZTWIE LASU!!! - FORDON, UL. WYZWOLENIA 114  więcej informacji w zakładce aktualności
Osiedle Willowe w Niemczu. DOMY WOLNOSTOJĄCE JUŻ OD 554.500 zł
30 domów
  • Opis inwestycji
  • Galeria zdjęć
  • Oferta

Osiedle Willowe to kompleks nowoczesnych domów jednorodzinnych i bliźniaków w Niemczu.

  • niepowtarzalna, nowoczesna architektura
  • świetna lokalizacja przy lesie
  • szybki dojazd do Bydgoszczy
  • osiedle w dużej części zamieszkałe

Osiedle Willowe to niepowtarzalne, nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych, zlokalizowane w zacisznej części miejscowości Niemcz przy ul. Krabowej w gminie Osielsko. Usytuowanie osiedla z jednej strony zapewni przyszłym jego mieszkańcom spokój i wytchnienie, z dala od zatłoczonych ulic i terenów przemysłowych, a z drugiej strony łatwy i szybki dojazd do oddalonej tylko o 7 km Bydgoszczy. W pobliżu osiedla znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, poczta. Zaledwie w odległości 5 km znajduje się Ogród Botaniczny w Myślęcinku, stadnina koni, mini golf, kolejka wąskotorowa, stok narciarski z wyciągiem i wiele innych atrakcji.

 

Pracując nad koncepcją osiedla, jako całości, kierowaliśmy się nie tylko najnowocześniejszymi trendami w dziedzinie budownictwa jednorodzinnego, ale również swoją uwagę skupiliśmy na tym, aby każdy dom zaskakiwał domowników funkcjonalnością wnętrz, dawał niczym niezachwiane poczucie komfortu z dozą luksusu. Postawiliśmy na domy przestronne, pełne światła, harmonii, dające każdemu z jego mieszkańców poczucie intymności.

Na Osiedlu Willowym dominują domy piętrowe (budynki dwukondygnacyjne).

Wyjątkowość tego osiedla, na tle innych tego typu inwestycji w regionie, podkreśla fakt, że dominują tutaj budynki 2 kondygnacyjne z pełnym wykorzystaniem pierwszego piętra, z dachami czterospadowymi, o kącie nachylenia 22 stopnie. Osiedle Willowe nacechowane jest w dużej mierze nowoczesną architekturą z elementami drewna i piaskowca oraz licznymi przeszkleniami. Ta nietuzinkowa stylizacja została wzbogacona o najnowsze rozwiązania myśli technicznej. Duża różnorodność projektów pozwoli każdej, nawet najbardziej wymagającej, zainteresowanej kupnem domu osobie, na znalezienie tego jedynego, wymarzonego dla siebie i swojej rodziny.

Domy jedno i dwurodzinne w Osielsku (Niemcz koło Bydgoszczy)

Domy budowane są w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie wykończenia, na który składają się między innymi: parapety z konglomeratu marmurowego wewnątrz i granitowe na zewnątrz budynku, okna pięciokomorowe, trzyszybowe, ogrzewanie podłogowe, komfortowy system sterowania ogrzewaniem niezależnie dla parteru i drugiej kondygnacji. Zapraszamy wszystkich odwiedzających naszą stronę internetową do zapoznania się ze szczegółową ofertą Osiedla Willowego, gdzie umieściliśmy więcej informacji na temat każdego projektu.

 

Technologia YTONG 24
YTONG ENERGO to jeden z najcieplejszych i najzdrowszych materiałów dostępnych na polskim rynku materiałów budowlanych. Ytong energo szybko oddaje wilgoć, ponieważ jest materiałem paro przepuszczalnym. Ta cecha umożliwia wydostanie się nadmiaru wilgoci poza budynek, co jest szczególnie istotne przy budynkach słabo wentylowanych. Dzięki tej właściwości w domu z ytonga panuje przyjazny mikroklimat wnętrz. Mury z bloczków ytong charakteryzują się bardzo powolnym (czterokrotnie dłuższymi niż w tradycyjnych materiałach) procesem przenikania ciepła z jednej strony ściany na drugą, co zapewnia wysoki komfort cieplny pomieszczeń (zimą ciepło, latem chłodno). Lista zalet technologii ytong jest długa, więc nie sposób wszystkie wymienić na łamach naszej oferty.

Rozmieszczenie działek

Galeria zdjęć
Oferta
21 lat
doświadczenia na rynku deweloperskim w bydgoszczy
400
zadowolonych klientów w historii budstol invest
27
to ilość wszystkich zrealizowanych inwestycji
Masz pytania? Zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na każde pytanie.
+48 601 354 354+48 797 354 354
poinformujemy Cię o nowych inwestycjach. zapisz się do newslettera
podaj swój adres e-mail: