Budstol Invest - Nowe mieszkania - Bartodzieje
Zadzwoń i zapytaj o cenę!
+48 601 354 354
Ostatnie gotowe mieszkanie w budynku przy ul. Wyzwolenia 114c (Budynek D) na III piętrze 66 m2
Boczna 1 - Zakończenie budowy maj 2019 roku
  • Opis inwestycji
  • Galeria zdjęć
  • Oferta

NOWA INWESTYCJA NA BARTODZIEJACH: BOCZNA 1. KAMERALNIE I KOMFORTOWO

  • Świetna lokalizacja w dzielnicy Bartodzieje
  • Kameralny budynek (tylko 3 piętra) z nowoczesną windą
  • Przestronne, duże balkony z „wiszącymi ogrodami”
  • Unikalna architektura, duże przeszklenia
  • Bliskość węzłów komunikacyjnych, szkół, przedszkoli i sklepów
  • Różnorodność mieszkań (od 24 do 100 m²)

Budynek wielorodzinny przy ul. Bocznej 1 na Bartodziejach, którego budowa ma ruszyć jeszcze w 2017 roku, to przede wszystkim nowoczesna architektura w połączeniu z kameralnym charakterem i komfortowymi rozwiązaniami dla mieszkańców. Niska zabudowa – tylko 3 kondygnacje z lokalami mieszkalnymi (tylko 25 mieszkań) i w pełni zabudowana hala garażowa na poziomie parteru, czyni tą inwestycję bezkonkurencyjną w stosunku do oferty rynkowej w tej lokalizacji. Nowoczesna winda z pewnością wpłynie na komfort komunikowania się pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami, a duże przeszklenia zarówno na klatce schodowej jak i w lokalach mieszkalnych spowodują, że wnętrze budynku będzie dobrze doświetlone. Hala garażowa na poziomie parteru to doskonałe rozwiązanie po pierwsze unikamy stromych zjazdów, a po drugie nie wychodząc z budynku i nie zważając na warunki atmosferyczne za pomocą windy przemieszczamy się do swojego mieszkania. Na klatkach schodowych będą usytuowane w pełni zabudowane, niewielkie pomieszczenia gospodarcze, pełniące funkcje komórki lokatorskiej.

DOBRA LOKALIZACJA I BEZPIECZEŃSTWO

Inwestycja przy ul. Bocznej 1, to w pełni ogrodzony teren, gdzie każdy mieszkaniec będzie czuł się bezpiecznie. Lokalizacja w sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej i szeregowej wykluczy poczucie przytłoczenia, które na Bartodziejach często występuje. Z ulicy Bocznej bardzo sprawnie można przemieścić się w dowolnym kierunku Bydgoszczy, zarówno za pośrednictwem ulicy Kamiennej jak i ulicy Fordońskiej. Zaledwie kilka minut drogi dzieli tą inwestycje od najbliższego przedszkola.

RÓŻNORODNOŚĆ MIESZKAŃ I FUNKCJONALNE UKŁADY

Na inwestycji występują lokale mieszkalne o powierzchniach od 24 m² do 100 m². Znajdziecie tu Państwo mieszkania z aneksami kuchennych jak również z wyodrębnionymi kuchniami. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, niektóre z nich nawet 22 m². Architektura budynku w dużej mierze – z racji specyficznej konstrukcji balkonów tworzących efekt ogrodów nad balkonami na I i II piętrze – zwraca uwagę swoją nietuzinkową formą. Na inwestycji występują również mieszkania z garderobą lub schowkiem.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Jako firma deweloperska działająca wiele lat w tej branży, staramy się zagwarantować naszym klientom poczucie bezpieczeństwa przy zakupie nieruchomości na etapie budowy. Działamy w pełni w oparciu o zapisy „ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego i domu jednorodzinnego”. Dla każdego klienta będzie wyodrębniony rachunek powierniczy, każdy klient przed podpisaniem umowy otrzyma od nas prospekt informacyjny z wzorem umowy deweloperskiej, standardem wykończenia, planem sytuacyjnym itp.

 

 

Galeria zdjęć
15 lat
doświadczenia na rynku deweloperskim w Bydgoszczy
1 000
zadowolonych klientów w historii budstol invest
32
to liczba wszystkich zrealizowanych inwestycji
Masz pytania? Zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na każde pytanie.
poinformujemy Cię o nowych inwestycjach. zapisz się do newslettera