O firmie - Budstol Invest
Zadzwoń i zapytaj o cenę!
+48 601 354 354
Ostatnie gotowe mieszkanie w budynku przy ul. Wyzwolenia 114c (Budynek D) na III piętrze 66 m2
Doświadczeniebudowaneod lat
Budstol Invest Sp. z o.o. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku deweloperskim w Bydgoszczy. Początki Naszej firmy sięgają roku 1998 jako firma budowlana specjalizująca się w realizacji zleconych usług budowlanych. Od 2006 roku – specjalizujemy się w budowie zorganizowanych osiedli domów jednorodzinnych i wielorodzinnych.

Drzewo

Zobacz zrealizowane inwestycje
Zrealizowaliśmy już ponad 32 inwestycje. Zobacz co już zbudowaliśmy.

Zobacz inwestycje

Dbamy o trendy.I jest pięknie!
W swojej pracy łączymy profesjonalizm działania i doświadczenie nabyte podczas wielu realizacji. Stosujemy nowoczesne, ekologiczne i sprawdzone materiały renomowanych firm. Na bieżąco monitorujemy rynek nowości technicznych i technologicznych, efektem tego jest ciągłe udoskonalanie i wprowadzanie zmian pozwalających na zaoferowanie Klientom produktu spełniającego wysokie oczekiwania. Nasze inwestycje łączy spójna architektura odpowiadająca aktualnym trendom rynkowym.
Transakcjez nami sąbezpieczne
Budstol Invest Sp. z o.o. to firma oparta na solidnych fundamentach. Właściwa współpraca z wieloma instytucjami i partnerami handlowymi zapewnia terminową realizację projektów deweloperskich. Osobom fizycznym i prawnym daje to gwarancję, że zawarte umowy na sprzedaż inwestycji zostaną w pełni zrealizowane. Wszystkie nasze inwestycje są realizowane w oparciu o ustawę o ochronie praw nabywców lokalu tzw. „ustawa deweloperska”.

Lew

UOKiK potwierdza naszą solidność
Zapoznaj się z raportem Urzędy Ochrony Konkurencji i Konsumentów, w którym stwierdzono bezpieczeństwo zawieranych umów z Budstol Invest (strona 171).

Zobacz raport

Jesteśmy nominowani do Gazeli Pulsu Biznesu
cenimy twój czas
Strategią firmy Budstol Invest Sp. z o.o. jest zapewnienie klientom maksymalnego komfortu przy budowie i dalszym użytkowaniu domu oraz wyborze mieszkania. Dlatego minimalizujemy zakres czynności, które Klient będzie wykonywał osobiście, przejmując na siebie wszystkie obowiązki związane z realizacją budowy.
patrzymy w przyszłość
Naszą misją jest wielokierunkowa działalność inwestycyjna, tworzenie nowych ciekawych obiektów mieszkaniowych, z uwzględnieniem aktualnych trendów rynkowych.
Czy nasza ofertajest dla Ciebie? Jest.
Nasza oferta jest skierowana do ludzi świadomych i gotowych do posiadania własnego miejsca do zamieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnych lokalizacjach oraz na zorganizowanych osiedlach, spełniających wysoki standard wykonania i uwzględniający zastosowanie nowoczesnych materiałów i technologii. Ponieważ wszyscy mamy niezbywalne prawo do piękna, w firmie przykładamy niezwykle dużą uwagę do wyboru projektów o pięknej i harmonijnej architekturze oraz do zagospodarowania terenu osiedla z uwzględnieniem otaczającej przyrody.

Rodzina

Budstol Invest.Do usług
Jesteśmy do Twojej dyspozycji z całym naszym potencjałem i doświadczeniem budowlanym. Specjaliści z działu technicznego i projektowego przedstawią możliwości indywidualnej aranżacji wnętrz i udzielą odpowiedzi związanej z całym procesem technologicznym. Możemy zająć się także całą skomplikowaną procedurą związaną z uzyskaniem kredytu polecając renomowanych doradców kredytowych, którzy pomogą Państwu w komfortowym przejściu przez całą procedurę bankową.

Profesjonalny sprzedawca nowych domów i mieszkań

15 lat
doświadczenia na rynku deweloperskim w Bydgoszczy
1 000
zadowolonych klientów w historii budstol invest
32
to liczba wszystkich zrealizowanych inwestycji
Masz pytania? Zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na każde pytanie.
poinformujemy Cię o nowych inwestycjach. zapisz się do newslettera