Activ Park Budynek C - Mieszkania z ogródkami -Budstol Invest
Zadzwoń i zapytaj o cenę!
+48 601 354 354
ACTIV PARK - OSTATNIE 2 MIESZKANIA W FORDONIE - ZAKOŃCZENIE BUDOWY 30.11.2021! NIE ZWLEKAJ!  TO JUŻ KONIEC OSTATNIEGO ETAPU!!
Activ Park Budynek C
90 lokali
  • Opis inwestycji
  • Galeria zdjęć
  • Oferta

Activ Park Budynek C

ACTIV PARK, to docelowo osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych z pełną infrastrukturą, dwoma placami zabaw i w pełni ogrodzone. Budynek A, którego realizacja dobiega końca i sprzedaż mieszkań została zakończona, cieszył się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców Fordonu. Wiele osób również spoza tej dzielnicy, doceniając walory architektoniczne budynku i bardzo urokliwą lokalizację wśród terenów leśnych, zdecydowało się tutaj zamieszkać. Kolejny budynek B, którego budowa rozpoczęła się zaledwie w czerwcu 2018 roku również jest na końcowym etapie sprzedaży. Zatem już dziś prezentujemy wizualizacje i rzuty kondygnacji III etapu inwestycji.

BUDYNEK C jest kontynuacją nowoczesnego trendu, gdzie duże przeszklenia przeplatają się z przestronnymi tarasami i kaskadową architekturą budynku. Tak jak poprzednie dwa budynki również ten, będzie posiadał nowoczesne windy. Dla osób poszukujących mieszkań z ogródkami na parterze również w III etapie nie zabraknie takich rozwiązań. Zróżnicowane metraże od 31 m2 do 93 m2 pozwolą każdemu znaleźć wymarzone mieszkanie dla siebie. W ofercie również wiele mieszkań z tak poszukiwanymi obecnie na rynku pierwotnym odrębnymi kuchniami. Dla zmotoryzowanych oferujemy zarówno zewnętrzne miejsca postojowe z prawem wyłącznego korzystania jak i miejsca postojowe w hali garażowej. Dostępne będą także komórki lokatorskie na parterze jak również na poziomie -1. Już dzisiaj można zapisywać się na lokale mieszkalne, jednakże informujemy, że przedstawione poniżej rzuty kondygnacji są w fazie projektowej i należy się liczyć z tym, że mogą ulec modyfikacji. Przewidywany termin zakończenia budowy to 31.03.2021 roku.

 

Rzuty kondygnacji

Budynek C – hala garażowa
Budynek C – parter
Budynek C – I piętro

Budynek C – II piętro
Budynek C – III piętro
Budynek C – IV piętro
Budynek C – V piętro

Galeria zdjęć
Oferta
15 lat
doświadczenia na rynku deweloperskim w Bydgoszczy
1 000
zadowolonych klientów w historii budstol invest
32
to liczba wszystkich zrealizowanych inwestycji
Masz pytania? Zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na każde pytanie.
poinformujemy Cię o nowych inwestycjach. zapisz się do newslettera