Facebook
Twoja prywatność

Używamy plików cookie i podobnych technologii, aby personalizować treści i zapewniać lepszą jakość naszych usług. Klikając „Akceptuję” lub włączając opcję w Ustawienia plików cookie, wyrażasz na to zgodę zgodnie z naszą polityką prywatności

Akceptuję
Gotowe mieszkania w stanie deweloperskim i wykończone pod klucz "Awangarda V" Fordon

GOTOWE MIESZKANIE 63,16 m2 parter z ogródkiem FORDON

Oferujemy gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim, na nowo wybudowanym osiedlu „Activ Park” w Fordonie przy ul. Wyzwolenia 114. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze i przynależy do niego 119 m2 ogródka,  w tym 11 m2 stanowi utwardzony taras.  Większa część okien tego mieszkania ma widok na las znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. W skład mieszkania wchodzą:

Pokój dzienny otwarty na przedpokój o powierzchni 29,73 m2

Sypialnia 1 o powierzchni 12,247 m2

Sypialnia 2 o powierzchni 8,20 m2

Wyodrębniona kuchnia o powierzchni 7,99 m2

Łazienka z WC o powierzchni 4,97 m2

Do lokalu mieszkalnego przynależy komórka lokatorska o powierzchni 1,86 m2 znajdująca się na poziomie -1. Do mieszkania można dokupić  miejsce postojowe w hali garażowej lub/i prawo wyłącznego korzystania z numerowanego miejsca postojowego zewnętrznego.

Budynek został wybudowany w 2019 roku. Na dachu III piętra znajduje się siłownia zewnętrzna z mini placem zabaw. W skład zamkniętego osiedla będą wchodzić 4 nowoczesne budynki wielorodzinne z windami z czego dwa są już wybudowane i zamieszkałe, pozostałe dwa są w trakcie budowy. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji rozpoczęto budowę tężni solankowej, która będzie gotowa do użytkowania do końca grudnia 2020 roku.

Osoby zainteresowane prezentacją  budynku i mieszkania proszę o kontakt pod numerem tel. 601-354-354 .

Skorzystaj z usług dodatkowych