Facebook
Twoja prywatność

Używamy plików cookie i podobnych technologii, aby personalizować treści i zapewniać lepszą jakość naszych usług. Klikając „Akceptuję” lub włączając opcję w Ustawienia plików cookie, wyrażasz na to zgodę zgodnie z naszą polityką prywatności

Akceptuję
Gotowe mieszkania w stanie deweloperskim i wykończone pod klucz "Awangarda V" Fordon

Inwestycje deweloperskie w Bydgoszczy. Czym jest dwupak inwestycyjny od Budstol Invest?

Inwestycja pieniędzy

Zakup mieszkania deweloperskiego to popularny sposób na ulokowanie zgromadzonego kapitału. W ofercie Budstol Invest dostępny jest dwupak inwestycyjny. Jedno mieszkanie daje możliwość wydzielenia dwóch całkowicie niezależnych od siebie przestrzeni mieszkalnych. To novum, jeśli chodzi o inwestycje deweloperskie w Bydgoszczy. 

Zakup mieszkania deweloperskiego to bardzo popularna inwestycja. Nie można się dziwić, ponieważ jest to jedno z najbardziej opłacalnych źródeł dochodu pasywnego. Z każdym rokiem rośnie popyt wśród najemców, a mieszkań na wynajem zawsze brakuje. Dochodzi nawet do sytuacji, w których właściciel nie musi szukać najemcy, ale wręcz sam wybiera spośród kilku zainteresowanych osób.

Szczególnie korzystny jest zakup kawalerki na wynajem, ponieważ jest to metraż cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób, które nie mogą zaciągnąć kredytu lub nie są jeszcze gotowe, aby osiąść na stałe w jednym miejscu. Nowoczesne inwestycje deweloperskie oferują takim osobom kawalerki o wysokim standardzie, które szybko znajdą najemców. 

Zakup mieszkania jest sprawdzoną inwestycją, która pozwola bezpiecznie ulokować kapitał. Niezależnie od sytuacji na rynkach gospodarczych, jest to bardzo dobre źródło dodatkowego dochodu.

Dwupak inwestycyjny od Budstol Invest

W Bydgoszczy dla zainteresowanych kupnem mieszkania na wynajem pojawiła się nowa możliwość, którą jest dwupak inwestycyjny. Polega on na zakupie jednego mieszkania o wielkości około 50 metrów kwadratowych, w którym Budstol Invest przygotuje dwie niezależne przestrzenie mieszkalne. Mają one osobne wejścia, przestronne łazienki i duże salony z aneksami kuchennymi, a także własne balkony. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne dla właściciela, ale nadal rzadko oferowane przez inwestycje deweloperskie.

Dzięki temu zabiegowi mieszkanie jest niezwykle uniwersalne. W jednej części może zamieszkać właściciel bądź członek jego rodziny, a druga może zostać wynajęta. Można też wynająć obie części, dzięki czemu zyski są większe niż przy tradycyjnym wynajmie 50-metrowego mieszkania. Dwupak inwestycyjny pozwala bowiem zarobić średnio 7,6% rocznie. Taka rentowność została obliczona na podstawie szacowanego przychodu z najmu na podstawie średnich cen w Fordonie, gdzie powstaje inwestycja Przyjaciół 2.

Dwa w jednym

Kupując mieszkanie od sprawdzonego dewelopera, takiego jak Budstol Invest, nowy właściciel ma pewność, że bezpiecznie lokuje swój kapitał i projekt zostanie zrealizowany zgodnie z planem.

Podział na dwa zdecydowanie zwiększa potencjał wynajmu, bo zamiast jednego mieszkania, można zaoferować dwie odrębne przestrzenie mieszkalne w nowoczesnym budynku. Wynajem takich nieruchomości jest świetnym pomysłem na uzyskanie dodatkowego dochodu. To stały przypływ gotówki bez konieczności pracowania lub podejmowania ryzykownych inwestycji.

Mieszkanie  może być wykończone pod klucz przez dewelopera, dzięki czemu właściciel nie musi zaprzątać sobie głowy remontem, poszukiwaniem ekipy i właściwych materiałów. Oszczędza więc sporo nerwów i czasu. Po ukończeniu prac może zaś skupić się na czerpaniu zysków z inwestycji.

Inwestycje deweloperskie – mieszkania są nowe i funkcjonalne

Niezależnie, czy mieszkanie jest kupowane w celu zamieszkania czy wynajmu, musi być komfortowe i funkcjonalne. W przypadku kawalerek, w których liczy się dobre wykorzystanie każdego z dostępnych metrów, jest to szczególnie istotne. Nowe inwestycje deweloperskie zawsze gwarantują wykorzystanie najnowszych wytycznych w budownictwie.

Mieszkanie dostępne w dwupaku inwestycyjnym jest ustawne i oferuje dużo przestrzeni. Zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, więc salon można podzielić na strefy. Dzięki dużym oknom jest też bardzo dobrze doświetlone. Mieszkańcy mogą korzystać również z przestronnego korytarza z miejscem na szafę i wygodnej łazienki. Każda z przestrzeni mieszkalnych to więc 25 metrów, które można bardzo dobrze wykorzystać.

W przypadku każdej inwestycji deweloperskiej ważna jest lokalizacja. Mieszkanie dostępne będzie  w dwupaku inwestycyjnym powstającym  przy ul. Przyjaciół w Fordonie. Na terenie tej części Bydgoszczy funkcjonuje Politechnika Bydgoska, więc wiele młodych osób może być zainteresowanych wynajmem kawalerki w okolicy.

Duża swoboda

Co ważne, w przyszłości można bez problemów przywrócić jedną część mieszkalną i korzystać z zalet jednego przestronnego mieszkania o powierzchni ponad 50 metrów. Można więc kupić mieszkanie w dwupaku inwestycyjnym w celu wynajęcia go w najbliższych latach, a za jakiś czas zrezygnować z podziału i samemu w nim zamieszkać lub przekazać któremuś z członków rodziny.

Zachęcamy do kontaktowania się z nami. Chętnie przedstawimy szczegóły oferty pod numerami telefonu +48 601 354 354, +48 797 354 354 oraz +48 52 385 02 90.

Skorzystaj z usług dodatkowych