Osiedle Willowe w Niemczu
  • Opis osiedla
  • Galeria zdjęć
  • Oferta
  • Zdjęcia z budowy
Opis osiedla
Osiedle Willowe to niepowtarzalne, nowoczesne osiedle domów w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej, zlokalizowane w zacisznej części miejscowości Niemcz przy ul. Krabowej w gminie Osielsko. Usytuowanie osiedla z jednej strony zapewni przyszłym jego mieszkańcom spokój i wytchnienie, z dala od zatłoczonych ulic i terenów przemysłowych, a z drugiej strony łatwy i szybki dojazd do oddalonej tylko o 7 km Bydgoszczy. W pobliżu osiedla znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, poczta. Zaledwie w odległości 5 km znajduje się Ogród Botaniczny w Myślęcinku, stadnina koni, mini golf, kolejka wąskotorowa, stok narciarski z wyciągiem i wiele innych atrakcji.

Pracując nad koncepcją osiedla, jako całości, kierowaliśmy się nie tylko najnowocześniejszymi trendami w dziedzinie budownictwa jednorodzinnego, ale również swoją uwagę skupiliśmy na tym, aby każdy dom zaskakiwał domowników funkcjonalnością wnętrz, dawał niczym niezachwiane poczucie komfortu z dozą luksusu. Postawiliśmy na domy przestronne, pełne światła, harmonii, dające każdemu z jego mieszkańców poczucie intymności.

Wyjątkowość tego osiedla, na tle innych tego typu inwestycji w regionie, podkreśla fakt, że dominują tutaj budynki 2 kondygnacyjne z pełnym wykorzystaniem pierwszego piętra, z dachami czterospadowymi, o kącie nachylenia 22 stopnie. Osiedle Willowe nacechowane jest w dużej mierze nowoczesną architekturą z elementami drewna i piaskowca oraz licznymi przeszkleniami. Ta nietuzinkowa stylizacja została wzbogacona o najnowsze rozwiązania myśli technicznej, o których mowa w zakładce Nowoczesne technologie. Duża różnorodność projektów pozwoli każdej, nawet najbardziej wymagającej, zainteresowanej kupnem domu osobie, na znalezienie tego jedynego, wymarzonego dla siebie i swojej rodziny.

Domy budowane są w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie wykończenia, na który składają się między innymi: parapety marmurowe wewnątrz i granitowe na zewnątrz budynku, okna pięciokomorowe, rolety zewnętrzne, antywłamaniowe na parterze budynków, ogrzewanie podłogowe, komfortowy system sterowania ogrzewaniem niezależnie dla parteru i drugiej kondygnacji, system inteligentnego sterowania domem, instalacja centralnego odkurzania oraz system alarmowy.

Zapraszamy wszystkich odwiedzających naszą stronę internetową do zapoznania się ze szczegółową ofertą Osiedla Willowego, gdzie umieściliśmy więcej informacji na temat każdego projektu.

Technologia YTONG 36,5
YTONG ENERGO to jeden z najcieplejszych i najzdrowszych materiałów dostępnych na polskim rynku materiałów budowlanych. Ze względu na swoje walory ściany wznoszone z bloczków ytong nie wymagają dodatkowego docieplania budynku. Ytong energo szybko oddaje wilgoć, ponieważ jest materiałem paro przepuszczalnym. Ta cecha umożliwia wydostanie się nadmiaru wilgoci poza budynek, co jest szczególnie istotne przy budynkach słabo wentylowanych. Dzięki tej właściwości w domu z ytonga panuje przyjazny mikroklimat wnętrz. Mury z bloczków ytong charakteryzują się bardzo powolnym (czterokrotnie dłuższymi niż w tradycyjnych materiałach) procesem przenikania ciepła z jednej strony ściany na drugą, co zapewnia wysoki komfort cieplny pomieszczeń (zimą ciepło, latem chłodno). Lista zalet technologii ytong jest długa, więc nie sposób wszystkie wymienić na łamach naszej oferty.
System centralnego odkurzania
Odkurzacz centralny to moc oraz wygoda, jakiej nie spotkamy w tradycyjnych odkurzaczach. Z uwagi na dużą moc ssącą i sposób odprowadzania zassysanego powietrza, odkurzacz centralny przyczynia się do oczyszczania nie tylko sprzątanych powierzchni, ale i powietrza wewnątrz sprzątanego pomieszczenia. Jest to fakt szczególnie ważny dla osób borykających się z uciążliwymi objawami alergii. Kolejnym walorem odkurzacza centralnego jest to, że nie towarzyszy mu hałas. Instalacja pracuje bezgłośnie, gdyż jednostka centralna znajduje się w pomieszczeniu gospodarczym, skąd system przewodów łączy ją z gniazdami ssącymi w poszczególnych częściach domu. Ponadto dzięki dużemu wyborowi akcesoriów umożliwia czyszczenie różnych powierzchni. Zatem sprzątanie przy użyciu odkurzaczy centralnych jest proste, zdrowe i niezawodne.
System inteligentnego sterowania domem
Montowany przez nas system inteligentnego sterowania domem to zaufany gospodarz, menager, który zadba o domowników i otoczy ich szczególną opieką. Pozwala on na kontrolę i sterowanie wszystkimi urządzeniami elektrycznymi w domu przy użyciu np. telefonu komórkowego. System ten instalowany jest nie tylko z uwagi na poprawienie komfortu życia domowników, ale również z uwagi na dużą oszczędność energii elektrycznej, którą zużywają urządzenia przez niego kontrolowane. Ponadto wybrany przez nas system jest obsługiwany przez bezinwazyjną, bezprzewodową instalację, łatwą do rozbudowania systemu o kolejne oczekiwane przez domowników funkcje.
Montowana przez nas instalacja pozwala na:
- komfortowe sterowanie oświetleniem oraz załączania i wyłączania czasowego,
- programowanie kombinacji uruchamiania tzw. “scen świetlnych”,
- inteligentne sterowanie napędami rolet elektrycznych,
- symulacja obecności domowników,
- centralne wyłączanie grup urządzeń w funkcji “centralne off”,
- zdalne sterowanie przy pomocy pilotów podczerwieni lub radiowych.

Rozmieszczenie działek
Zobacz wideo
Galeria zdjęć
Oferta
18 lat
doświadczenia na rynku deweloperskim w bydgoszczy
150
zadowolonych klientów w historii budstol invest
80 mln zł
to wartość wszystkich zrealizowanych inwestycji
Masz pytania? Zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na każde pytanie.
+48 601 354 354+48 797 354 354
poinformujemy Cię o nowych inwestycjach. zapisz się do newslettera
podaj swój adres e-mail: